Published On: Paz, Tem 20th, 2014

Bahçelievler’den Çocuklara Bayram hediyesi

Bahçelievler Belediyesi Aile Destek Evi, Ramazan Bayramı öncesi yaklaşık Bin 500 çocuk ve anneye yeni giysi hediye ederek bayram sevinci yaşattı.

bahcelievler_cocuklara_bayram

Bahçelievler Belediyesi’nce oluşturulan ve her ay yardıma muhtaç yaklaşık 2 Bin kişiye hizmet verme kapasitesine ulaşan Bahçelievler Aile Destek Evi (BADE) tarafından, Ramazan Bayramı öncesi Bin’i çocuk, diğerleri yetişkin olmak üzere yaklaşık Bin 500 kişiye ayakkabı ve giysi hediye edildi.

Bayram öncesi, ihtiyaç sahibi ailelere bir nebze olsun destek olmak istediklerini belirten Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu “Toplumsal ve sosyal dayanışmanın güzel örneklerinden birisi de sevgileri paylaşmaktır. Hayırsever işadamlarımız ve halkımızın desteği ile oluşturulan Aile Destek Evi’miz giysiden, eşyaya, muhtaç ailelerimize desteğini arttırarak sürdürüyor. Gönlünde sevgiye yer açan hayırsever vatandaşlarımıza çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Öte yandan, ayakkabı, pantolon, etek, t-shirt, iç çamaşırı ve gömlekten oluşan, kişi başına en az 6 parça olan giysi yardımlarının hayırsever işadamlarının desteğiyle gerçekleştirildiği ve dağıtımın Ramazan sonuna kadar devam edeceği bildirildi.

Kaynak: esenlerhaber.com

 

About the Author

-