Published On: Cts, Kas 22nd, 2014

İDO Özel İsim Yarışması düzenliyor

İDO, internet sitesinden özel yolcu programına özel isim yarışması başlattığının bilgisini verdi.

İDO-isim-yarışmasi

Yarışma 19 Kasım – 19 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Yarışmada birinci olan kişi İDO’dan tüm dış hat seyahatlerinde bir yıl boyunca geçerli 250.000 mil kazanma şansını yakalayacak.

Yarışmaya katılmak için

Katılımcıların İstanbul Deniz Otobüsleri özel müşteri programına isim önerilerini bu link üzerinden ad/soyad/mail adresi/cep telefonu bilgisi vererek kayıt olduktan sonra, isim önerisi belirterek göndermeleri yeterli olacak.

Yarışmaya katılım şartları neler?

On sekiz yaşından küçükler kampanyaya katılsalar dahi hediye kazanamazlar.

Kampanya boyunca aynı isim gönderen katılımcıların varlığında jüri değerlendirmesinde kıstas tarih ve saat olarak ilk gönderen katılımcı şeklinde jüri tarafından belirlenir.

Bir katılımcı web ve mobil katılım üzerinden 2 toplam adet isim gönderim hakkına sahiptir.

Katılımda sunulan kimlik, adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, İstanbul Deniz Otobüsleri özel müşteri programı isim yarışması sitesi sistem kayıtları esas alınır.

İstanbul Deniz Otobüsleri özel müşteri programı isim yarışması her aşamasında kullanıcıların gönderdikleri içerikler, markaya uygunluk, teknik olarak yapılabilirlik ve yaratıcılık kriterleri göz önünde bulundurularak markanın oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilir ve ödüle hak kazanan kullanıcı bu şekilde tespit edilir.

Kazanılan 250.000 Mil, talihli ile iletişime geçilerek 15 gün içerisinde teslim edilecektir.

İDO Ödüllerin açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

İDO Özel Müşteri Programı İsim Yarışması Katılım Şartları’ndan daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Kaynak: esenlerhaber.com

About the Author

-