Published On: Sal, Nis 1st, 2014

Melih Gökçek: Çocukları sokağa döküyorlar

melih_gokcek_secimAnkara’da seçime itiraz edilirken AK Parti Ankara İl başkanı  Murat Alpaslan, Melih Gökçek ve Salih Kapusuz basın toplantısı düzenledi.

“10 BİN OYUMUZ DAHA ARTARCAK

Melih Gökçek:

32090 oyla Ankara Belediye Başkanlığını kazandık. Bizim 200 oyumuz Yurt Partisi’ne yazılmış. Ya daCHP’nin oyları fazla yayılmış. Bütün tutanakların tamamını tek tek tasnif ettik. İlçe seçim kurulundangelenlerle karşılaştırdık. 10 bin oyumuz daha artacak.

Ben seçim akşamı yüzde 50 alacağımızı söylemiştim.  124 bin oy iptal edildi. 90 bin oy bize ait. Bu da benim dediğim rakama geliyor.

TAHRİKLER YAPACAKLAR DEDİM DOĞRU ÇIKTI

CHP milletvekilleri, CHP adayı Yavaş, CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu insanları sokağa sevk ediyor. Ben sık sık televizyonlara çıktım. Ne demiştim İstanbul ve Ankara’da tahrikler yapacaklar dedim.

Seçim kurulları üzerinde baskı kurulmaya çalışılıyor. Dünden itibaren Mansur Yavaş bunu tahrik etti.

Mansur Yavaş’ın tweetlerine bakın nasıl tahrik mekanizması olduğunu görürsünüz.

CEMAAT MENSUBU ÇOCUKLARI DIŞARI SALIYORLAR

Cemaat yurtlarında olan çocukları sokaklara dökmek üzereler. Sokakları karıştırmak için. Beni direkt arıyorlar.

Sokakları karıştırmak istiyorlar bunların sorumlusu Kemal Kılıçdaroğlu ve Mansur Yavaş’tır. Buradan savcılara suç duyurusunda bulunuyorum.

Berkin Elvan’ın cenazesi sonra sokağı karıştırmak istediler ama sonra baronlardan gelen emirle bir anda sokak eylemleri kesildi.

Ankara’da sadece CHP’yi yenmedik. Cemaat 4 puan civarında destek sağladı. Ev ev gezdiler. MHP’den 8 puan aldılar. Bu üçlü ittifaktır.

Başbakan’ıma da çok teşekkür ediyorum. Çünkü en büyük pay ona ait.

“KILIÇDAROĞLU’NUN İSTİFA ETMESİ GEREKİR”

Salih Kapusuz:

Millet kararını vermiştir. AK Parti bir kez daha milletin teveccühünü kazanmıştır. Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir şekilde katılım olmuştur. Milli irade tecelli etmiştir.

Milletin bu kararından dolayı istifa etmesi gerekenler şimdi çamur atıyor. Kılıçdaroğlu yüzde 35 almazsa istifa edeceğini herkes biliyordu.

Ankara’da seçimini yapmıştır.

Seçimlerle ilgili tüm önlemler alınmıştır. Seçimle ilgili tüm tedbirler alınmıştır. Mansur Yavaş ve Kılıçdaroğlu seçmenlere 1 Nisan şakası yapmış olabilir. YSK’nın ilan ettiği oy oranlarına göre; 32090 oyla kazandık.

Melih Gökçek:

HANGİ YURTLARA BASKI VAR?

Yurtların hangileri olduğunu sokağa çıktıklarında herkes öğrenir.

SANDIK BAŞKANLAR

Sandık başında duran başkanların yaşlı kişilere, AK Partiye oy vereceği belli olan dedelerimize, onlara ikisini birlikte koyabilirsin zarfa diyerek ısrar ettikleri ortaya çıktı.

SUÇ DUYURUSU

Kendi taraftarlarıma müdahale etsem yönlendiremem dersen yalan olur. Onlar da sokağa dökmek çalışıyorlar.

YSK KESİN SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLAYACAK?

Onu YSK bilir.

CHP’NİN YSK’YA İTİRAZ DİLEKÇESİ

Saat 3 değil de 5 olsa ne olacak. Kanun da izin vermez. 2 saatte ne yetiştirecek. Perşembe Cuma günü mazbatımızı alırız.

HÜSEYİN AYGÜN’ÜN AÇIKLAMALARI

Kesinlikle Kılıçdaroğlu’nun bileti kesilir, geçmişola. Karar verdik değiştireceğiz onu.

Kaynak: haber7.com

About the Author

-